Kariéra

Přijmeme pracovníky v sociálních službách (pečovatelky) a všeobecné sestry do nepřetržitého provozu.

Požadujeme:

·         zdravotní způsobilost,

·         očkování proti žloutence typu "B" (lze před nástupem po domluvě zajistit zdarma),

·         průkaz v potravinářství,

·         trestní bezúhonnost,

·         Osvědčení o kvalifikaci pracovníka v sociálních službách (není podmínkou),

·         empatii pro práci se seniory, komunikativnost, ochotu a flexibilitu

Náplň práce: přímá obslužná péče o osoby - nácvik jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékaní, manipulaci kompenzačními pomůckami, prádlem, podpora soběstačnosti, pomoc při stravování, polohování, hydratace klientů atd.

Nabízíme:

·                   jistotu trvalého pracovního poměru

·                   podporu vzdělávání, možnost profesního růstu

·                   práce v příjemném kolektivu

·                   možnost ubytování pro svobodné jednotlivce nebo bezdětné páry

·                  nástupní plat pečovatelky 15600Kč, všeobecné sestry 23000Kč

Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně

Požadujeme:

·        zdravotní způsobilost,

·        průkaz v potravinářství

Náplň práce: převzetí, příprava a rozvoz oběda, zajištění přípravy kávy, svačin, večeře, mytí nádobí a přepravních nádob, celkový úklid kuchyně a skladů, evidence  pohybu jednotlivých položek ve  skladu

Nabízíme:

·                  nástupní plat 14000Kč

Zájemci o informace nebo o místo, pište do zpráv nebo na mail: reditel@ustav-tremosna.cz ; tel:603 195 840

Pojďte s námi sestavit skvělý tým. Těšíme se na vás!

Ústav péče o seniory Třemošná, z.ú.

Ke Kamenici 997, 33011 Třemošná
IČ: 045 80 818
Bankovní spojení: KB 115-1459530237/0100
email: ustav@ustav-tremosna.cz